Šopíček trochu jinak

Šopíček trochu jinak

Doby, kdy jsme si chodili kupovat plavky či kraťasy jsou dávno pryč. Zdejší hlavní módní tepna Calle real v Arrecife už nás neviděla hodně dlouho (a zřejmě ještě dlouho neuvidí). Už téměř dva roky jezdíme nejčastěji nakupovat do železářství, stavebnin a v poslední době do zahradnictví. Z toho plyne, že hlavními položkami na dlouhém seznamu věcí bývají nejrůznější šroubky, brusné kotouče, tuby se silikonem, plastové trubky, případně pytle s cementem a štěrk. A zbude-li v nákladovém prostoru Dacie ještě volný prostor, vyplní ho nějaký kaktus či sukulent.

Ale – aby nebylo mýlky – ani móda nepřijde zkrátka. Náš šatník pravidelně doplňujeme novými kousky podle nejnovějších trendů tak, aby podtrhly osobnost, vyznačovaly se nadčasovým stylem, působily svěžím a mladistvým dojmem a barevně ladily s pracovními nástroji. Já jsem si, například, před pár dny pořídila zbrusu nové (už asi padesáté) pracovní rukavice, tentokrát z bílé kozinky. No řekněte, holky, nejsou rozkošné!?! Větší radost by mi nejspíš neudělaly ani večerní šaty od Blanky Matragi. A což teprve, až příští týden půjdeme vybírat pro Vr. nové pracovní kanady…  😂

Že i na stavbě může panovat elegance a náš firemní dress code má co do sebe už akceptoval i Mane; minulý týden začal nosit i on „do práce“ černé kalhoty, černý ledviňák a bílý top, tedy náš „signature look“, který jsme v Maguezu proslavili 🤣.A ještě hádanka na závěr: hádejte, přátelé, který pár v Maguezu nosím častěji?